Skip to content
Skip to content

Kontakt os

Head Office Norway

Liftroller AS
Leirvikåsen 45,
5179 GODVIK
NORWAY

+47 415 85 100
post@liftroller.no

Kart over verden

Rental: Key contacts

Rental division Norway

Alexander Lokøy kunderådgiver i Liftroller Rental AS

Alexander Lokøy
Customer Advisor/
Area Sales Manager

+47 93 65 65 69
alexander@liftroller.no

Rental division Denmark

Christian Liebenberg Kunderådgiver Liftroller Rental AS

Christian Liebenberg
Customer Advisor/
Area Sales Manager

+45 51 90 69 44 /+47 91 85 49 49
cl@liftroller.com

Rental division Sweden

Marcus Isaksson Kunderådgiver Liftroller Rental AS

Marcus Isaksson
Customer Advisor/
Area Sales Manager

+46 73 44 18 133
marcus@liftroller.se

Rental division Sweden

WEB_Tord

Tord Månström
Customer Advisor

+47 94 82 14 99
tord@liftroller.se

Head office

Ivar Ole Wik CEO / Founder Liftroller AS

Ivar Ole Wik
CEO/ Founder

+47 90 16 85 88
iow@liftroller.no

Bjarte Kvamme Managing Director i Liftroller Rental AS

Bjarte Kvamme
Managing Director

+47 90 22 22 88
bjarte@liftroller.no

Krzysztof Sledzki Production and Service Manager i Liftroller AS

Krzysztof Sledzki
Production and Service Manager

+47 96 88 89 39
ks@liftroller.no

Lena Kaasa Bråten Communications Manager i Liftroller AS

Lena Kaasa Bråten
Communications Manager

+47 95 93 82 86
lena@liftroller.no

Web.HelgeF

Helge Flesland
Business Development Manager

+47 91 80 20 49
helge@liftroller.com 

WEB_KimP

Kim Gregersen
Sales Manager Scandinavia

+47 90 07 03 74
kim@liftroller.com

Kontakt / Udlejning

Leje

Materialetransport ind og ud af bygningsetagerne behøver hverken at være anstrengende, dyrt eller tidskrævende!

Ønsker du at leje Liftroller-systemet, eller har du spørgsmål om, hvordan vores produkter kan løse logistikken på din byggeplads?

Kontakt os i dag. Vores kunderådgivere ser frem til at hjælpe dig.

Udfyld blanketten, så kontakter vi dig snarest. Du kan også kontakte os direkte på telefon +47 415 85 100

"*" indicates required fields

Consent*
Dette felt er til validering og bør ikke ændres.
Sist oppdatert: 13.09.2022