Skip to content
Skip to content

Kontakt oss

Head Office Norway

Liftroller AS
Leirvikåsen 45,
5179 GODVIK
NORWAY

+47 415 85 100
post@liftroller.no

Kart over verden

Rental: Key contacts

Rental Norway / Denmark

CR_WEB

Christian Liebenberg
Customer Advisor/
Area Sales Manager

+45 51 90 69 44 /+47 91 85 49 49
cl@liftroller.com

Rental division Sweden

WEB_Tord

Tord Månström
Customer Advisor

+47 94 82 14 99
tord@liftroller.se

Rental division Sweden

WEB_Marcus

Marcus Isaksson
Customer Advisor/
Area Sales Manager

+46 73 44 18 133
marcus@liftroller.se

Rental division Norway

Alexander_WEB

Alexander Lokøy
Customer Advisor/
Area Sales Manager

+47 93 65 65 69
alexander@liftroller.no

Head office

WEB_IvarOle

Ivar Ole Wik
CEO/ Founder

+47 90 16 85 88
iow@liftroller.no

WEB_Bjarte-(2)

Bjarte Kvamme
Managing Director

+47 90 22 22 88
bjarte@liftroller.no

Kr_WEB5

Krzysztof Sledzki
Production and Service Manager

+47 96 88 89 39
ks@liftroller.no

WEB_Lena-(2)

Lena Kaasa Bråten
Communications Manager

+47 95 93 82 86
lena@liftroller.no

WEB_Helge

Helge Flesland
Business Development Manager

+47 91 80 20 49
helge@liftroller.com 

WEB_Kim-(2)

Kim Gregersen
Sales Manager Scandinavia

+47 90 07 03 74
kim@liftroller.com

Kontakt / Utleie

Utleie

Å få material inn og ut av etasjene, trenger ikke være kostbart og tidkrevende!

Ønsker du å leie Liftroller systemet, eller har du spørsmål om hvordan våre produkter kan løse logistikken på din byggeplass?

Ta kontakt med oss i dag. Våre kunderådgivere hjelper deg gjerne.

Fyll ut skjerma og vi kontakter deg snarest.
Du kan også kontakte oss direkte på telefon +47 415 85 100

"*" indicates required fields

Consent*
Sist oppdatert: 25.11.2022